Prodej bytu 3 + kk v osobním vlastnictví
91m2 , Pardubice
Na Prodej
8 300 000 Kč
za nemovitost
Nabízíme k prodeji prostorný, světlý byt ve 2. podlaží s dispozicí 3kk s lodžií, sklepem a parkovacím stáním v suterenu domu. Zateplený cihlový bytový dům z r. 2008 s výtahem, je v klidném místě, na konci sídliště Dubina s velmi dobrou dostupností MHD i krátkým výjezdem na obchvat Pardubic.
Dispozice bytu: vstupní chodba, velkorysý obývací pokoj (41m2) s výstupem na krytou lodžii (11,6m2). Kuchyňská linka ve tvaru U se spotřebiči. Dva samostatné pokoje (14,06 a 12,64 m2), koupelna s vanou a umyvadlem (4,37m2). WC samostatné.
Podlahy plovoucí a dlažba, dálkové topení i teplá voda (Opatovice), společná TV anténa, internet Edera. Celý byt je orientován na východ, do zeleně. Fond oprav 2 325,- Kč.
Další parkování u domu bez poplatku.
Doporučujeme

Další informace
- Cena: 8 300 000 Kč za nemovitost
- Město: Pardubice
- Městská část: Pardubice III
- Ulice: Dubové návrší
- Počet nadzemních podlaží: 5
- Užitná plocha: 77.5m2
- Stav objektu: Velmi dobrý
- Vlastnictví: Osobní
- Balkon: Ne
- Bazén: Ne

















