S REALITAMI JSME WELLMI ZADOBŘE

Proč spolupracovat s RE/MAX Well

Proč právě realitní kancelář RE/MAX Well? 

Jsme kvalita, jsme rychlost

RE/MAX má nejširší celorepublikovou síť poboček a nejvíce spolupracujících makléřů

Nabízíme nejširší možnosti prezentace Vaší nemovitosti v jeden okamžik  v Česku i zahraničí. Umožňuje nám to propracovaný systém inzerce na všech významných realitních webech a rozsáhlá síť kanceláří RE/MAX  s kvalifikovanými a zkušenými makléři.

RE/MAX má nejširší databázi kvalifikovaných zájemců o koupi nemovitostí 

Rozsáhlé databáze zájemců o koupi nemovitostí neustále s léty praxe rozšiřujeme.  Díky tomu Vám můžeme ihned nabídnout kupce Vaší nemovitosti.

Spolupráce s ostatními makléři RE/MAX

Vaší nemovitosti se věnují ve stejný čas tisíce makléřů  v České republice i ve světě. Umožňuje nám to rychle vyhledat kvalitního zájemce o koupi a prodat Vaši nemovitost za nejvyšší možnou cenu v krátkém čase

Jsme záruka, jsme důvěra

ETICKÝ KODEX & OBCHODNÍ PODMÍNKY

Kanceláře sítě RE/MAX  Well se řídí etickým kodexem a jasně vydefinovanými obchodními podmínkami. Pro všechny osoby v systému RE/MAX Well  platí jednotný reklamační řád. Případné stížnosti řeší RE/MAX ombudsman v podobě nezávislého advokáta.

DEPOZITNÍ ÚČET

Všechny realitní kanceláře RE/MAX Well mají povinnost vést oddělený depozitní účet. Na tento účet dohlíží centrála společnosti.

POJIŠTĚNÍ PROFESNÍ ZODPOVĚDNOSTI

Všechny kanceláře RE/MAX Well mají sjednáno vysoké pojištění odpovědnosti. Případná procesní či profesionální chyba je kryta tímto pojištěním.

ADVOKÁTNÍ ÚSCHOVA

Kanceláře RE/MAX Well uschovávají kupní ceny nemovitostí v advokátní úschově. Jiný způsob úschovy není dovolen.

VŠECHNY SMLOUVY V RE/MAX  Well VYTVÁŘEJÍ A KONTROLUJÍ RENOMOVANÍ ADVOKÁTI

Vážíme si důvěry našich klientů a zaručujeme jim jistotu bezpečí. Proto jsou všechny obchodní transakce podloženy smlouvami, nad kterými vykonávají dohled naši advokáti.