S REALITAMI JSME WELLMI ZADOBŘE

Napsali jste o nás

Dobrý den, s paní Irenou Danihelkovou jsme řešili prodej 2 nemovitostí v rámci pozůstalosti. Velmi rád chci zdůraznit celkovou profesionalitu, znalost oboru, srozumitelnost poskytovaných informací, proaktivní přístup a zdravého obchodního ducha. Paní Danihelkovou jsem si vybral „na první dobrou“ na základě nalezených rezenzí a tak pevně doufám, že i tento můj příspěvek pomůže dalším lidem při rozhodování jak a s kým prodávat / nakupovat nemovistosti.

Pavel D.

S paní Loukotovou z realitní kanceláře REMAX Well jsem byla velice spokojena, určitě bych ji doporučila i jiným lidem. Čeho si  hodně vážím, přijede včas  a umí vždy lidem poradit, vyjít vstříc a má velice příjemné jednání .

Milena P.

Paní Tumpachovou mohu vřele doporučit všem svým známým. Paní makléřka byla velmi ochotná, milá, profesionální a vždy vstřícná.

Jan B.

Byl jsem velice spokojen s profesionálním přístupem paní Sklenářové, mohu říci že pokud bych potřeboval využít služeb realitního makléře znovu se na paní Sklenářovou rád a s důvěrou obrátím.

Jaroslav H.

Paní Gogová je velmi ochotná, klidně se mnou absolvovala opakovanou prohlídku bytu a zajistila přepis energií. Ochotně vyřídila s majitelem bytu moje požadavky na úpravy bytu

Jaromír K.

Pan Mudroch mi vždy jasně, věcně a přesně vysvětlil situaci a postup při vyřizování pronájmu. S jeho profesionálním přístupem jsem naprosto spokojená …

Blanka Č.

Работай маклера по недвижимости Татьяной Белковой, мы остались довольны. Она качественно выполнила свою работу, всегда была приветлива, мы смогли с ней решить все возникшие в процессе сделки вопросы. Татьяна прекрасный посредник между продавцом и покупателям. Регулирует интересы обоих сторон.

Ivan K.

Pan Bártl byl perfektní ve všech směrech, včas na schůzkách, vše výborně vysvětlil,ochota..

Petr M.

S paní makléřkou Evou Novákovou jsem byla velice spokojená.

Jitka V.

Sono stato molto soddisfatto della collaborazione. Signora Tumpachova si é presa cura degli immobili ed é stata sempre molto presente e puntuale.

Mauro B.