S REALITAMI JSME WELLMI ZADOBŘE

Napsali jste o nás

S paní Danihelkovou bylo vše bez problémů, sešli jsme se a do týdne bylo prakticky prodáno. Perfektní komunikace, můžu jen doporučit.

Jan Č.

S paní Loukotovou spolupracuji při pronájmu svého bytu již několik let. A mohu ji všem doporučit. Výběr nájemce, který je vždy na výbornou, nechávám zcela v její režii, volný čas tak mohu věnovat rodině a tomu, co mě baví.

W.G.

Paní Sklenářová byla velice ochotná a profesionální. Při prohlídce bytu nám vysvětlila positiva i negativa dané lokace, takže jsme měli dostatek informací abychom se mohli rozhodnout. Po potvrzení našeho zájmu se obratem spojila s majitelem a domluvila složení blokačního poplatku a do týdne jsme podepisovali nájemní smlouvu.
Služby paní Sklenářové byly excelentní a rozhodně bych jí doporučil svým známým.

Adam Š.

S p. Danihelkovou, ve srovnání s jinou RK, kde zkušenosti nebyly dobré, velmi spokojená s ochotou a vstřícností od počátku uzavření kupní smlouvy až po předání nemovitosti kupci. Po těchto kladných zkušenostech jsme se dohodly na další spolupráci v prodeji mého bytu. K. Kohoutková

Květoslava K.

Každému, kdo chce prodat nemovitost doporučuji paní Loukotovou. Její ochota, vstřícnost a celkový přístup ke klientovi je na profesionální úrovni ve všech směrech. Celkové hodnocení: špičkový profesionál na správném místě.

J.L.

Dobrý den, s panem Bártlem jsem byla neobyčejně spokojena. Přístup velice lidský, vstřícný, u práce myslí ve prospěch klienta-nic, co bych mohla vytknout. Ještě jednou mu děkuji.

E.D.

Děkuji za profesionalitu, vstřícné chování a výbornou spolupráci panu Martinu Kovářovi. S jeho službami jsem byla opravdu spokojena. Hned na začátku mi důkladně vysvětlil, jak bude prodej bytu probíhat. Po celou dobu mne průběžně informoval o jednotlivých krocích a bez prodlení vyřizoval potřebné záležitosti. Pana Kováře určitě doporučuji i dalším klientům.

I.M.

Dobrý den, s paní Irenou Danihelkovou jsme řešili prodej 2 nemovitostí v rámci pozůstalosti. Velmi rád chci zdůraznit celkovou profesionalitu, znalost oboru, srozumitelnost poskytovaných informací, proaktivní přístup a zdravého obchodního ducha. Paní Danihelkovou jsem si vybral „na první dobrou“ na základě nalezených rezenzí a tak pevně doufám, že i tento můj příspěvek pomůže dalším lidem při rozhodování jak a s kým prodávat / nakupovat nemovistosti.

Pavel D.

S paní Loukotovou z realitní kanceláře REMAX Well jsem byla velice spokojena, určitě bych ji doporučila i jiným lidem. Čeho si  hodně vážím, přijede včas  a umí vždy lidem poradit, vyjít vstříc a má velice příjemné jednání .

Milena P.

S paní Sklenářovou spolupracuji přes 10 let. Je opravdu velice korektní makléřka. Reaguje vždy velice slušně, rychle a je na ní 100% spolehnutí. Spolupráci s ní bych vřele doporučil i ostatním klientům.

K.Š.

Byl jsem velice spokojen s profesionálním přístupem paní Sklenářové, mohu říci že pokud bych potřeboval využít služeb realitního makléře znovu se na paní Sklenářovou rád a s důvěrou obrátím.

Jaroslav H.

Paní Gogová je velmi ochotná, klidně se mnou absolvovala opakovanou prohlídku bytu a zajistila přepis energií. Ochotně vyřídila s majitelem bytu moje požadavky na úpravy bytu

Jaromír K

Работай маклера по недвижимости Татьяной Белковой, мы остались довольны. Она качественно выполнила свою работу, всегда была приветлива, мы смогли с ней решить все возникшие в процессе сделки вопросы. Татьяна прекрасный посредник между продавцом и покупателям. Регулирует интересы обоих сторон.

Ivan K.

Pan Bártl byl perfektní ve všech směrech, včas na schůzkách, vše výborně vysvětlil,ochota..

Petr M.

Paní Danihelková je profesionál, který se ve svém oboru vyzná, po předešlé kladné zkušenosti byla první volbou při prodeji nemovitosti. Nemáme co vytknout, vše proběhlo bez problémů a pokud bychom i v budoucnu řešili nemovitost byla opět první na koho bychom se obrátili.

J.P.