S REALITAMI JSME WELLMI ZADOBŘE

Naše služby

PRODEJ NEMOVITOSTÍ

Prodej nemovitostí v tuzemsku je stále ještě provázeno značnou byrokracíí a celý proces proto není zcela jednoduchou záležitostí. Ten, kdo není přímo z oboru se snadno ztratí nebo přinejlepším ztratí spoustu času. Remax Well je zde právě proto, aby Vám zajistil hladký a hlavně bezpečný průběh celé transakce.

PRONÁJEM NEMOVITOSTÍ

Zajišťujeme pronájem bytů, domů, kanceláří a obchodních prostor.

KOUPĚ NEMOVITOSTÍ

Jinými slovy – POPTÁVKA. V praxi obecně platí, že čím více údajů o Vaší poptávce získáme, tím lépe a dříve se nám podaří uspokojit Vaše přání. Naše kanceláře používají „párovací“ systém, jedná se o software, poptávku zadáme a ona se páruje se se všemi nabízenými nemovitostmi v celé síti RE/MAX.

SPRÁVA NEMOVITOSTÍ

Poskytujeme správu jednotlivých bytů a rodinných domů v Praze a blízkém okolí, které jsou nabízeny jak k dlouhodobému pronájmu, tak i na kratší období. Služba správa nemovitostí vyhovuje hlavně majitelům plánujícím život v cizině nebo těm, kteří chtějí jednoduše ušetřit svůj drahocenný čas a svěřit svou nemovitost profesionálům.

FINANCOVÁNÍ NEMOVITOSTÍ

Nemusíte obcházet všechny banky, na jednom místě získáte přehled o nabídce všech hypoték od všech bank. Díky velkému objemu obchodů, které s našimi partnery sjednáváme, jsme mnohdy pro Vás schopni vyjednat lepší podmínky, než když jednáte samostatně.

HOME STAGING

Jedná se přípravu nemovitosti, která se bude prodávat nebo pronajímat, tak aby se odosobnila, prosvětlila a upozornila na své přednosti. Výsledkem Home stagingu je nabídnou zájemcům upravenou, prosvětlenou a příjemnou nemovitost, ve které by chtěli bydlet.

DEVELOPERSKÉ PROJEKTY

Zajišťujeme komplexní služby pro developery, počínaje analýzou trhu a posouzením investičního záměru až po prodej realizovaných domů nebo bytových jednotek.

PRÁVNÍ PORADNA

Poskytujeme právní poradenství v oblasti nemovitostí / realit.

AUKCE REALIT

Vaši nemovitost můžeme prodávat pomocí aukce. Tím zajistíme nejvyšší možnou cenu pro vaši nemovitost. Tento způsob lze s úspěchem použít v případě, že najdeme v krátkém časovém období 2 a více zájemců. Závazná pravidla a podmínky aukce byla vypracována advokátní kanceláří Vilímková Dudák Partners a zajišťují bezchybný a férový průběh aukce. Pro bližší informace kontaktujte naši kancelář.